Lord of the rings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lord of the rings

Добре дошли в света на Властелинът на пръстените!
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кой ви е любимият от филмите?

Go down 
5 posters

Кой ви е любимият от филмите?
Задругата на пръстена
Кой ви е любимият от филмите? Aragorn+arwen_small122%Кой ви е любимият от филмите? Lotr_arwen
 22% [ 2 ]
Двете кули
Кой ви е любимият от филмите? Aragorn+arwen_small122%Кой ви е любимият от филмите? Lotr_arwen
 22% [ 2 ]
Завръщането на краля
Кой ви е любимият от филмите? Aragorn+arwen_small122%Кой ви е любимият от филмите? Lotr_arwen
 22% [ 2 ]
Всички
Кой ви е любимият от филмите? Aragorn+arwen_small122%Кой ви е любимият от филмите? Lotr_arwen
 22% [ 2 ]
Никой
Кой ви е любимият от филмите? Aragorn+arwen_small111%Кой ви е любимият от филмите? Lotr_arwen
 11% [ 1 ]
Общо гласове : 9
 

АвторСъобщение
Лейди Арвен
Админче-Елф
Админче-Елф
Лейди Арвен


Брой мнения : 263
Localisation : Ломидол
Registration date : 02.02.2007

Кой ви е любимият от филмите? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой ви е любимият от филмите?   Кой ви е любимият от филмите? Icon_minitimeСъб Мар 24, 2007 2:27 am

Моля,гласувайте и се обосновете!
Върнете се в началото Go down
..^Магия^..
Човек
..^Магия^..


Брой мнения : 100
Registration date : 07.02.2007

Кой ви е любимият от филмите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият от филмите?   Кой ви е любимият от филмите? Icon_minitimeНед Мар 25, 2007 1:12 am

гласувах за "никой",защото не съм гледала тези филми Rolling Eyes tongue
Върнете се в началото Go down
Леголас
Елф
Леголас


Брой мнения : 24
Registration date : 17.03.2007

Кой ви е любимият от филмите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият от филмите?   Кой ви е любимият от филмите? Icon_minitimeПон Мар 26, 2007 7:02 am

Аз съм гласувал за всички защото всичките са интересни но без първия няма втори или без втория няма трети също и за това
Върнете се в началото Go down
Girl_In_Middle_Eаrth
Елф
Girl_In_Middle_Eаrth


Брой мнения : 83
Age : 30
Localisation : Средна земя
Registration date : 19.05.2007

Кой ви е любимият от филмите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият от филмите?   Кой ви е любимият от филмите? Icon_minitimeНед Май 20, 2007 3:10 am

ВСИЧКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
NeEd^a^LiFe
Елф
NeEd^a^LiFe


Брой мнения : 11
Registration date : 24.07.2007

Кой ви е любимият от филмите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият от филмите?   Кой ви е любимият от филмите? Icon_minitimeПон Юли 30, 2007 5:19 am

Властелинът на пръстените е най-великолепната екранизация на книга...Вярно,има изпуснати неща,но винаги се разбира..
Обожавам Задругата..Винаги съм смятала,че това е часта,която най-много обичам но не е така..Двете кули,особено битката накрая,е невероятна..А Завръщането на краля победи всичките ми представи за филма..Затова смятам,че третата част е частта,която ме е завладяла най-много..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой ви е любимият от филмите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият от филмите?   Кой ви е любимият от филмите? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой ви е любимият от филмите?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Lord of the rings :: Правила :: Звезди :: Реклами :: Игрички :: Събрание :: Мания Властелинът на пръстените :: Книгите :: Филмите-
Идете на: