Lord of the rings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lord of the rings

Добре дошли в света на Властелинът на пръстените!
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Коя е любимата ви раса и защо?

Go down 
+2
Girl_In_Middle_Eаrth
Лейди Арвен
6 posters

Коя е любимата ви раса?
Елфи
Коя е любимата ви раса и защо? Aragorn+arwen_small167%Коя е любимата ви раса и защо? Lotr_arwen
 67% [ 4 ]
Хора
Коя е любимата ви раса и защо? Aragorn+arwen_small133%Коя е любимата ви раса и защо? Lotr_arwen
 33% [ 2 ]
Орки
Коя е любимата ви раса и защо? Aragorn+arwen_small10%Коя е любимата ви раса и защо? Lotr_arwen
 0% [ 0 ]
Хобити
Коя е любимата ви раса и защо? Aragorn+arwen_small10%Коя е любимата ви раса и защо? Lotr_arwen
 0% [ 0 ]
Всички
Коя е любимата ви раса и защо? Aragorn+arwen_small10%Коя е любимата ви раса и защо? Lotr_arwen
 0% [ 0 ]
Никоя раса
Коя е любимата ви раса и защо? Aragorn+arwen_small10%Коя е любимата ви раса и защо? Lotr_arwen
 0% [ 0 ]
Друга
Коя е любимата ви раса и защо? Aragorn+arwen_small10%Коя е любимата ви раса и защо? Lotr_arwen
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 6
 

АвторСъобщение
Лейди Арвен
Админче-Елф
Админче-Елф
Лейди Арвен


Брой мнения : 263
Localisation : Ломидол
Registration date : 02.02.2007

Коя е любимата ви раса и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Коя е любимата ви раса и защо?   Коя е любимата ви раса и защо? Icon_minitimeСря Май 30, 2007 10:08 am

Коя е любимата ви раса и защо? rendeer geek cheers sunny
Върнете се в началото Go down
Girl_In_Middle_Eаrth
Елф
Girl_In_Middle_Eаrth


Брой мнения : 83
Age : 30
Localisation : Средна земя
Registration date : 19.05.2007

Коя е любимата ви раса и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви раса и защо?   Коя е любимата ви раса и защо? Icon_minitimeСря Май 30, 2007 11:20 am

Защото са красиви и безсмъртни Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
King Elrond
Елф
King Elrond


Брой мнения : 7
Age : 31
Registration date : 06.08.2007

Коя е любимата ви раса и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви раса и защо?   Коя е любимата ви раса и защо? Icon_minitimeПон Авг 06, 2007 2:35 pm

Елфите защото са бързи,ловки,добре стрелят с лък,имат много добро зрение и слух.


П.П.А това че са безсмъртни я влез в битка да ти отрежат главата да видим дали ще си безсмъртна тогава Very Happy
Върнете се в началото Go down
NeEd^a^LiFe
Елф
NeEd^a^LiFe


Брой мнения : 11
Registration date : 24.07.2007

Коя е любимата ви раса и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви раса и защо?   Коя е любимата ви раса и защо? Icon_minitimeСря Авг 08, 2007 1:46 pm

Почитателка съм на две от расите..
Елфите,защото въпреки огромната сила,която имат не са поддали и са готови да помагат на останалите.Защото са верни приятели(аз съм най-вече по Леголас де),защото са невероятна раса,достойна за уважение..
Хората..това е и нашата раса,харесва ми това,че са жертвоготвни(е повечето де),например Арагорн,който тръгна на война,готов да умре...
Не ми е много изчерпателен отговора,но..
Върнете се в началото Go down
Bullet
Магьосник
Bullet


Брой мнения : 18
Registration date : 28.12.2007

Коя е любимата ви раса и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви раса и защо?   Коя е любимата ви раса и защо? Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 5:45 am

Елфи. rendeer
Върнете се в началото Go down
Еовин
Потребител
Потребител



Брой мнения : 7
Registration date : 15.01.2008

Коя е любимата ви раса и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви раса и защо?   Коя е любимата ви раса и защо? Icon_minitimeСъб Яну 26, 2008 12:46 pm

NeEd^a^LiFe написа:
Почитателка съм на две от расите..
Елфите,защото въпреки огромната сила,която имат не са поддали и са готови да помагат на останалите.Защото са верни приятели(аз съм най-вече по Леголас де),защото са невероятна раса,достойна за уважение..
Хората..това е и нашата раса,харесва ми това,че са жертвоготвни(е повечето де),например Арагорн,който тръгна на война,готов да умре...
Не ми е много изчерпателен отговора,но..


Абсолютно съм съгласна. Не мога да го кажа по-добре. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя е любимата ви раса и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви раса и защо?   Коя е любимата ви раса и защо? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коя е любимата ви раса и защо?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Lord of the rings :: Правила :: Звезди :: Реклами :: Игрички :: Събрание :: Мания Властелинът на пръстените :: Книгите :: Филмите :: Героите :: Галерия :: Анкети-
Идете на: